Medaillewinnaars

Check hieronder alle Nederlandse deelnemers die in de afgelopen edities van EuroSkills en WorldSkills medailles wisten te bemachtigen!

 

EuroSkills 2016 – Gotenburg, Zweden

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Etaleren Pien Hoveling (BEST OF NATION) 557 medal gold 15
Koude en Luchtbehandelingstechniek Christian Gerritse 532 medal gold 15
CAD tekenen Rick Verboom 531 medal gold 15
Mechatronica Arthur de Bruin & Wilfried Loman 533 medal silver 15
Verpleegkunde Nelleke Elskamp 532 medal silver 15
Metselen Robin van Hoof 527 medal silver 15
Tegelzetten Wilhelm Scholten 504 medal bronse 15
Mobiele Robotica Berend van de Donk & Lennard Bucks 521 medal bronse 15

 

 

WorldSkills 2013 – Leipzig, Duitsland

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Visual Merchandising Simone de Meijere medal gold 15
MTC Team Nederland medal bronse 15

 

EuroSkills 2012 – Spa-Francorchamps, België

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Visual Merchandising Simone de Meijere & Leonie Meerkerk 538 medal gold 15
CNC Machining Technician Robin van Wijngaarden 537 medal gold 15
CADD Designer Richard Grootjans 550 medal gold 15
Welder Tom Smits 521 6e
Industrial Automation Technician André van der Vliet 500 4e
Mobile Robotics Technician Leon Coppens & Ruud Rooijakkers 513 medal silver 15
Landscape Gardening Lucq Post & Marcel Jansen 504 medal silver 15
Landscape Designer Mike Groothuis 486 medal silver 15
Plumber Jeroen Hoogstraten 534 medal silver 15
Electrician Klaas Brakke 526 medal bronse 15
Refrigeration Technician Hans Verhoeven 519 medal bronse 15
Building Carpenter Bas Herbert & Bjorn van Aert 522 medal silver 15
Plasterer Ward Appeldoorn & Rico van Veenschoten 526 medal bronse 15
Cabinetmaker Job Sanders 518 medal bronse 15
Agricultural Machining Technician Michel van de Loo 486 medal bronse 15
Farrier Lotte de Smet 474 medal bronse 15
Cleaning Supervisor Brian Timmerman 524 medal silver 15
Cleaning Operator Anne de Bruijne 547 medal gold 15

WorldSkills 2011 – Londen, Engeland

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Visual Merchandising Philine van den Hul medal silver 15
Refrigeration Technician Geert Dorresteijn medal bronse 15

 

EuroSkills 2010 – Lissabon, Portugal

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Bouwtimmeren Willem Beverlo 545 medal gold 15
Etaleren Esther de Gier 527 medal gold 15
Etaleren Evita Parinussa 527 medal gold 15
Hotelreceptie Julia Visscher 494 medal bronse 15
Koudetechniek Geert Dorresteijn 505 4e
Machinaal Houtbewerken Ruud Buitenhuis 508 4e
Mechatronica Tom Wesstein 546 medal gold 15
Mechatronica Danny de Vries 546 medal gold 15
Metalen Dakdekken Klaas de Bruin 529 medal bronse 15
Metselen Thijs Oude Breuill 508 4e
Offsetdrukken Danny Verwolf 494 medal bronse 15
Sanitaire Techniek Gudo Rijk 501 medal bronse 15
Schoenmaken Cilem Tekerlek 501 medal silver 15
Schoonmaken Haldun Unalan 529 medal gold 15
Schoonmaken Lindsay van der Velden 529 medal gold 15
Schoonmaken Leidinggevende Koen Meevissen 529 medal gold 15
Stukadoren Jan Visser 546 medal gold 15
Tegelzetten Sylvester Keus 523 medal gold 15
Tuinaanleg Roy van Delft 500 4e
Tuinaanleg Jeffrey Simonse 500 4e
Uitvoerder Bouw Ruud van der Thiel 479 medal silver 15
Verpleegkunde Renske Luntz 528 medal silver 15
Verpleegkunde Sander Mantel 528 medal silver 15
Vrachtwagenchauffeur Ruud Boer 518 medal silver 15
Webdesign Lucas Löbker 504 8e

Team

Punten

Medailles

Team Bouw 551 medal gold 15medal gold 15medal gold 15medal gold 15medal gold 15
Team Schoonmaak 529 medal gold 15medal gold 15medal gold 15

 

WorldSkills 2009 – Calgary, Canada

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

CAD tekenen Bob Kramer medal bronse 15
Tuinaanleg Job de Visser & Frank van Haastert medal silver 15

EuroSkills 2008 – Rotterdam, Nederland

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

General Foreman Dennian Paarhuis 559 medal gold 15
CNC Machining Technician David den Haritgh 545 medal gold 15
Bricklayer Stephan Kemna 543 medal gold 15
Traditional Machining Technician (demo) Christiaan Bil 537 medal gold 15
Plasterer Jeffrey Goossens 537 medal gold 15
Landscape Designer Arjan van Driel 536 medal gold 15
Plumber Herbert Ebbekink 536 medal gold 15
Electrician Marco Klinkers 536 medal gold 15
Metal Roofer Roy Smit 534 medal silver 15
Refrigeration Technician Remco ten Berge 533 medal gold 15
Cook Dennis Huwaë 533 medal silver 15
Building Carpenter Rob van Loon 531 medal gold 15
Maintenance Technician (demo) Frank van den Heuij 530 medal gold 15
CNC Metal Constructor (demo) Jan Nevels 527 medal gold 15
Landscape Gardener Team Frank Haastert & Job de Visser 527 medal gold 15
CAD Designer (demo) Bob Kramer 523 medal gold 15
Restaurant Service Kim Poortman 522 medal bronse 15
Road Construction Team Peppijn Westerdijk & Dennis Desserjer 520 medal silver 15
Welder Robert van Tilborg 519 medal gold 15
Fashion Team Boudewijn van Apeldoorn & Margriet Luijendijk 517 medal silver 15
Graphic Designer Linda Rommens 517 medal silver 15
Web Designer Jeroen Caspers 513 medal bronse 15
Cleaning Manager Petra Kwast 510 medal bronse 15
Shoemaker Team Derek Kerkhof & Marius van Ham 511 medal bronse 15
Print Technician Sanne Everts 510 medal silver 15
Electronics Technician Team Paul Sohier & Omar van der Wagt 507 medal bronse 15
Motorcycle Technician Ruud Glorius 494 medal bronse 15
Cleaning Services Team Petra Kwast, Kitty Valk & Maressa Waal 487 medal bronse 15
Cook & Serve Team Kim Poortman en Dennis Huwaë 529 medal silver 15
Cross Media Publishing Team Jeroen Caspers, Linda Rommens & Sanne Everts 516 medal silver 15
Landscape Gardening & Design Team Job de Visser, Frank Haastert & Arjan van Driel 533 medal gold 15
Installation Technology Team Marco Klinkers, Remco ten Berge & Herbert Ebbekink 538 medal gold 15
Building Construction Team Roy Smit, Stephan Kemna, Menno Edam & Rob van Loon 529 medal silver 15

WorldSkills 2007 – Shizuoka, Japan

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Metselen Stephan Kemna medal silver 15
Verpleegkunde Margriet van velde & Dagmar Sluismans medal bronse 15

 

 

WorldSkills 2005 – Helsinki, Finland

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Grafisch ontwerp Renate Langenhuijsen medal bronse 15
Bewerker natuursteen Mike Slotboom medal silver 15
Bloembinder Jeroen Peeters medal silver 15

 

WorldSkills 2003 – Sant Gallen, Zwitserland

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Metselen Arnold Ros medal gold 15
MTC Team Nederland medal gold 15
Autoschadeherstel Patrick van Eck medal silver 15
Web Design Hayo Bethlehem medal bronse 15
Autospuiter Irfan Rahimbaks medal bronse 15

 

WorldSkills 2001 – Seoul, Korea

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Tuinaanleg Methorst/ van Gessel medal silver 15
MTC Team Nederland medal silver 15

 

WorldSkills 1999 – Montreal, Canada

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Tuinaanleg Team Nederland medal gold 15
Koken Jeroen Bavelaar medal silver 15
Bloembinden Peter van der Sluis medal bronse 15

 

WorldSkills 1997 – Sankt Gallen, Zwitserland

Vakrichting

Naam deelnemer

Punten

Plaats

Autospuiter Emiel Kooistra medal silver 15
Kapper (heren) Remon Lukken medal silver 15
Kapper (dames) Diane Melis medal bronse 15
Bouwtimmeren Gerrit van Genderen medal bronse 15
Tegelzetten Hein Nooien medal bronse 15


Oranje punten
betekenen ‘Excellent Vakman(schap). Dit wordt toegekend bij een score hoger dan de norm (vanaf 500 punten). Deelnemers die geen medaille winnen en boven deze norm scoren ontvangen een Medal of Excellence.